قوانین

از خدمات ps4gamez میتوان به فروش دیسک و اکانت پی اس ان و گیفت کارت و اکانت قانونی توسط گروه ps4gamez تهیه شده اند اشاره کرد، اگر قصد خرید دارید بایستی به قوانین و مقررات ps4gamez پایبند باشید.

⚠ کلیات :

 •  کلیه خریداران  فروشگاه ps4gamez موظف به رعایت کامل قوانین و مقررات خرید فروشگاه ps4gamez می باشند.
 •  این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 •  کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
 •  ثبت نام هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.
 •  توهین به هر شخص ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.
 •  تمام مطالب ارائه شده در فروشگاه ps4gamez جنبه رفع مشکلات کاربران را داشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی از آنها ندارد و مسئولیت آن بر عهده استفاده کننده می باشد.
 • خریداران محصولات فروشگاه ps4gamez حق هیچگونه دخل و تصرف، کپی برداری، تکثیر و فروش محصولات را ندارند و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

⚠ ضمن خرید محصول/کالا :

 •  خریدارن فروشگاه ps4gamez باید اطلاعات صحیح در اختیار فروشگاه قرار دهند، زیرا  تنها راه  برای برقراری ارتباط با خریدارن ازطریق  اطلاعات ارائه شده توسط مشترک می باشد ، در صورتی که اطلاعات صحیح به هنگام خرید وارد نکنند یا فروشگاه ps4gamez شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن اطلاعت داشته باشد ،فروشگاه به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات خریدارن را قطع و حساب وی را مسدود نماید و همچنین مسئولیت تمام عواقب احتمالی بوجود آمده ناشی از این عمل بر عهده خود خریداران می باشد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه فروشگاه نمی باشد.

⚠ محرمانه بودن اطلاعات کاربری :

 •  فروشگاه ps4gamez متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی کاربران، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه نگردد.
 •  کاربران وظیفه محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را دارد ، مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب کاربری انجام گیرد به عهده خود مشترک است.
 •  بدیهی است فروشگاه ps4gamez هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه زیانی که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب کاربری خریداران  با و یا بدون اطلاع خریدار  انجام شده نمی پذیرد و مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به فروشگاه یا دیگر خریداران که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور خریداری  بوده به عهده خریدار می باشد.
 •  فروشگاه ps4gamez از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب کاربری با و یا بدون اجازه کاربری خودداری می کند.

⚠ پشتیبانی :

 •  نحوه ارتباط فروشگاه با خریداران  به وسیله ایمیل و اطلاعات تماس آنها می باشد که توسط خود خریداران در هنگام خرید وارد شده است ، خریداران  میباست با قرار دادن ایمیل فروشگاه به آدرس info@ps4gamez.com در لیست سفید ایمیل خود ، از انتقال پیام های ارسالی به قسمت اسپم ایمیل خود جلوگیری کنند ، بدیهی است مسئولیت عدم مشاهده اطلاعیه ها و اخطاریه های ارسال شده بر عهده خود خریدار می باشد.
 •  در صورتیکه کاربری اقدام به فحاشی و ناسزای به فروشگاه ps4gamez و یا هر یک از کارکنان آن بنماید وبسایت مجاز است ، حساب کاربری کاربر را بطور کامل مسدود و به هیچ وجه مبلغ خریداری شده توسط کاربر به او عودت نخواهد شد .
 •  تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها از طریق سیستم تیکت یا تماس با ما وبسایت پیگیری نمایند و همچنین کاربر متعهد می شود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.
 •  کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.
 • کاربران میباست تا دریافت پاسخ از جانب پشتیبانی منتظر بمانند و از زدن تیکت و یا پاسخ های مکرر خوداری کنند .
 •  کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورها وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.
 •  کلیه محصولات پیش از انتشار توسط کارشناسان ps4gamez بررسی شده و در صورت عدم وجود مشکل منتشر می گردندنکاتی در خصوص گارانتی اکانت ها
 • ( چنانچه قصد خرید محصولات فروشگاه را دارید حتما بدقت بخونید )

  اکانت های ظ۱ دارای گارانتی تا لحظه بعد از دانلود و آفلاین شدن می باشند (مهلت زمان توافقی)

  اکانت های ظ۲ و ظ۳ دارای گارانتی مادام العمر (لایف تایم) و قابلیت فروش مجدد می باشند

  مواردی که باعث میشه گارانتی اکانت خریداری شده باطل یا حق امتیاز شما سلب گردد شامل موارد زیر می باشد :

  تغییر ID اکانت (چنانچه ظرفیت ۳ خریداری کرده اید فقط با هماهنگی می توانید ID را تغییر دهید و دراینصورت ما دیگه اکانتو از شما نمیخریم و اگر قصد فروش داشته باشید خودتون باید مشتری پیدا کنید)
  تغییر نام پروفایل بدون هماهنگی
  تغییر ایمیل یا پسورد اکانت
  تغییر شماره تلفن اکانت
  استفاده از ظرفیت دیگری بغیر از ظرفیت خریداری شده (مثلا ظرفیت ۳‌ بخرید بعد اکانتو دی اکتیو نکنی یا اکتیو کنی)
  در ظرفیت یک تخطی از مهلت زمانی که جهت دانلود بازی بر آن توافق میشود
  هر ظرفیت فقط رو یک کنسول بفروش میرسد
  حذف اکانت بدون هماهنگی از روی کنسول (ممکن است دریافت کد دومرحله ای اکانت به مشکل بخورد پس واجب است قبل از پاک کردن اکانت از روی کنسول از ما استعلام بگیرید)

  چنانچه خودتان برای اکانتی مشتری پیدا کردید حتما باید انتقال اکانت از طریق ما صورت بگیره ٫ یعنی خریدار جدید اکانت را از ما تحویل بگیرد
  درغیر اینصورت عواقب به عهده شخص متخلف می باشد

  چنانچه ظرفیت ۲ را قبل از آنکه ما ظرفیت ۱ را بفروشیم خریداری کردید، باید هنگامی که مشتری برای خرید ظرفیت ۱ مراجعه کرد با ما همکاری لازم را داشته باشید تا بتوانیم همه ظرفیت & های اکانت را بدون مشکل بفروش برسانیم

  در صورت تخطی از هر یک از موارد فوق ما حق خود میدانیم که اکانت فروخته شده را پس بگیریم یا علیه شما به دادسرای جرایم یارانه ای (بدلیل هک اکانت) شکایت کنیم . پس در رعایت قوانین کوشا باشید
  دقت کنید که چنانچه به جرم کلاهبرداری از سوی دادگاه محکوم شوید دارای سو پیشینه خواهید شد و آینده خود را بخاطر چندرغاز نابود کرده اید

  دلیل باطل شدن گارانتی این است که شما تنها صاحب یک ظرفیت از ۳ ظرفیت این اکانتها هستید نه کل اکانت و فرد دیگری ظرفیت دیگر آن را خریداری کرده است